|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

ZAYIF CİLTLER İCİN ZAMBAK

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Haz 25th, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Zambak: Badem yağı karıştırılarak hazırlanan Zambak çiçekleri reçetesi, zayıf ciltleri kuvvetlendirmek, beslemek ve canlandırmak için birebirdir. Reçetenin hazırlanması ve uygulanması güç değildir. Zambak çiçeklerinin içindeki hormonlar, cildin hücrelerinin çalışmasını düzenler, bu yoldan cilt için büyük

Zambak: Badem yağı karıştırılarak hazırlanan Zambak çiçekleri reçetesi, zayıf ciltleri kuvvetlendirmek, beslemek ve canlandırmak için birebirdir. Reçetenin hazırlanması ve uygulanması güç değildir. Zambak çiçeklerinin içindeki hormonlar, cildin hücrelerinin çalışmasını düzenler, bu yoldan cilt için büyük faydalar sağlar.

Uygulama: Reçetenin hazırlanması ve uygulanması kolay olmakla beraber, biraz sabır, bir hayli de özen ister. 10 – 12 tane Zambak çiçeği küçük parçalara bölünerek, temiz, mikroptan arındırılmış steril bir şişeye yerleştirilir. Şişeye ağzına kadar tatlı badem yağı doldurulur, kapağı iyice kapatılır. Şişe, 20 – 21 gün boyunca güneşli bir yere yerleştirilir, akşamları oda sıcaklığında bir yerde muhafaza edilir.
Uygulama’ya üçüncü haftanın sonunda başlanır. Akşamları, önce yüz, alışıla gelen şekilde iyice temizlenir. Zambak-Badem yağından yeterince bir miktar yüze sürülerek iyice yedirilir. 25 -30 dakika beklenildikten sonra, yüz su ile yıkanır.

Dikkat! Zambak – Badem yağının mutlaka renkli bir şişe içinde hazırlanması şarttır.

KURU CİLT

YAĞLI CİLT

NORMAL CİLT

KARMA CİLT

Şifalı BitkilerŞifalı Bitkiler ve FaydalarıBitkisel Yağlar

Bitkisel TedaviCilt BakımSaç BakımSağlıklı Yaşam

 

 

Şifalı Bitkiler – Şifalı Bitkiler ve Faydaları – Bitkisel Tedavi

43 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri