|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

YAĞ YAKAN BİTKİLER

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Ağu 30th, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Tüm dünyada gerek sağlık gerekse güzellik konusunda doğal ürünlere yöneliş var . İnsanlar bilinçlendikçe sorunlarının çözüm yollarının dogadan geçtiğini anladılar. Bu sorunların en başında da aşırı kilodan ve yaşımızın ilerlemesinden dolayı ortaya çıkan selülit ve

Tüm dünyada gerek sağlık gerekse güzellik konusunda doğal ürünlere yöneliş var . İnsanlar bilinçlendikçe sorunlarının çözüm yollarının dogadan geçtiğini anladılar. Bu sorunların en başında da aşırı kilodan ve yaşımızın ilerlemesinden dolayı ortaya çıkan selülit ve vücuda meydana gelen sarkmalar. Bu sorunlardan nasıl kurtulabiliriz .İlk önce sorun neden kaynaklanıyor bunu öğrenmeliyiz.
Selülit derinin alt dokusunda yağ hücrelerin çevresinde meydana gelir.

Yağ hücrelerinin fazla yağı depolaması ile bu yağ hücreleri giderek genişler ve kan akışını yavaşlatarak hücrelerin daha az oksijen almasına sebep olur böylelikle derinin elastikiyetinin kaybetmesine yol açarlar bu da zamanla derin üst yüzeyinde pütürleşmeye gün geçtikçe de sarkmaya sebep olur. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için ne yapmalısınız.

– Günlük yaşam tarzınıza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.
– Hareketsiz kalmayın
– Kola çay kahve gibi içeceklerden uzak durun.
– Yağlı yemekler ve kızartmalar yemeyin.
– Sigara içmeyin
– Sizi strese ve depresyona sokan her şeyden uzaklaşın.
– Bol bol su için.

60 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri