|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

TIRNAK BAKIMI PÜF NOKTALARI

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Tem 16th, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Yaz sahiller plajlar doldu taştı, tabiki bu sıcakta  terlikle dolaşmak gerek. Bu yüzden tırnaklarımızın bakımına daha çok özen göstermemiz gerekir. İşte sizlere güzel görünümlü tırnaklar için bir kaç pratik bilgi. – Temizlik : Asetonlu cila

Yaz sahiller plajlar doldu taştı, tabiki bu sıcakta  terlikle dolaşmak gerek. Bu yüzden tırnaklarımızın bakımına daha çok özen göstermemiz gerekir. İşte sizlere güzel görünümlü tırnaklar için bir kaç pratik bilgi.

– Temizlik : Asetonlu cila çıkarıcılar tırnaklarımızı temizler ancak unutulmamalıdır ki aseton tırnaklarımızı kurutur ve bu kuru görünüm hem görünüm bakımından hemde tırnaklarımızın sağlığı açısından iyi olmaz, Bu nedenle aseton içermeyen tırnak temizleyici kullanmanızı öneririz.

Tırnaklarınızı nasıl temizlemeniz gerektiğine gelince, Bir parça pamuğu aseton içermeyen tırnak cilası temizleyicisiyle ıslattıktan sonra tırnağınızın dibinden ucuna hareketle temizleyin ve bu uygulamayı tırnaklarınızda cila olmasa dahi yapın göreceksiniz tırnaklarınız daha parlak olacak.

Şekillendirme : Tırnaklarınızı törpülerken törpünün yumuşak tarafını kullanın ve törpüyü tırnağınıza 45 derecelik açı ile istediğiniz şekli verebilirsiniz.

– Bakım : Ellerinizi birkaç dakika sıcak suda bekletin ve tırnak dibi etlerini geriye doğru sıvazlayarak itin, Dikkatlerden kaçmaması gereken bir konuda tırnak dibi etlerinizi kesinlikle kesmeyin. Tırnak diplerine süreceğiniz bir kütikül giderici krem tırnak diplerinizin düsgün ve hoş görünmesine yetecektir.

– Koruma : Tırnaklarınıza cila sürmeden önce mutlaka bir kat koruyucu sürün böylelikle cilanın tırnak üzerinde daha rahat yayılmasına ve cilanın vermiş olduğu olumsuz etkilerin en aza indirilmesine yardımcı olur.

28 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri