|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Bitkisel İlaçlar

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Tem 28th, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Şifalı bitkiler ve bitkisel ilaçlar oldukça yaygın kullanım alanlarına sahiptir. Bu tür ilaçları evde kendimizde yapabildiğimiz gibi gelişen tıptada bitkilerden faydalanılmaktadır. Araştırmalar sonucu şifalı bitkiler ile daha düne kadar çaresi yok die kara kara düşündüğümüz

Şifalı bitkiler ve bitkisel ilaçlar oldukça yaygın kullanım alanlarına sahiptir. Bu tür ilaçları evde kendimizde yapabildiğimiz gibi gelişen tıptada bitkilerden faydalanılmaktadır. Araştırmalar sonucu şifalı bitkiler ile daha düne kadar çaresi yok die kara kara düşündüğümüz kanserin bile tedavisini yapabilmekte bu belalı hastalığın üstesinden gelebilmekteyiz.

Böyle büyük hastalıkların yanısıra vücudumuzun belli bölgelerinde oluşan bir takım hastalıkları da şifalı bitkiler ile evde yapacağımız karışımlar ile üstesinden gelebilmekteyiz.

Ancak kesinlikle hastalıklarımızda uzman doktora görünmeden kendimiz tedavi yöntemine kalkmamalıyız.

Bitkisel tedavi yöntemlerini hangi hastalığa hangi bitkisel karışımın iyi geldiğini öğrenmek için  bitkisel tedavi yöntemleri ‘ ne bakabilirsiniz.

Şifalı bitkiler cilt güzelliğimiz içinde olmazsa olmaz konulardan biridir.Cilt bakımı, saç bakımı, el ayak tırnak bakımı gibi konularda şifalı bitkilerden yararlanabilmekteyiz. Ayrıntılı konulara cilt bakımı  kategorisinde bulabilirsiniz.

Şifalı BitkilerŞifalı Bitkiler ve FaydalarıBitkisel Yağlar

 

Bitkisel TedaviCilt BakımıSaç BakımıSağlıklı Yaşam

 

 

 

Şifalı Bitkiler – Şifalı Bitkiler ve Faydaları – Bitkisel Tedavi

193 kere okundu

yorum Yok Yapin “Bitkisel İlaçlar”

 1. musa dedi ki:

  menim uzumde sizanaglardan lekeler qalib onu nece aparim

  zehmet olmaa bana bir yol gosterin

 2. mavi_dus dedi ki:

  Sivilcelerden Kaynaklanan Lekeler İçin, Lekelerin Üzerine Kantaron Yağı Sürmelisiniz. Ayrıca Hergün Salatalık İle Ovunuz. Kısa Süre Sonra Lekelerde Açılma Göreceksiniz. Ayrıca Hücre Yenileyici Kremler Kullanmanız Bu İyileşme Sürecini Hızlandıracaktır.

 3. salih dedi ki:

  benim öksürüğüm 2 aydır ilaçlarlada geçmiyor10 sene önce tüberkiloz geçirdim bir şifalı bitki varmı acaba

 4. kardelen dedi ki:

  Merhaba Salih Bey
  http://www.tibbisifalibitkiler.com/oksuruk-kesici-ve-balgam-sokturucu-macun-bronsit-icin.html bu linkten faydalanabilirsiniz..
  İyi Günler

Yorum Yap

şifalı bitkiler
Genel Kategorisindeki Diger Haberler
şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri