|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

ŞİFALI BİTKİLER VE FAYDALARI

Kategori: Sifali Bitkiler Eklenme Tarihi: Tem 30th, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Şifalı Bitkiler gerek tıpta modern cihazlar gerekse evlerimizde yapabileceğimiz  pratik bilgilerle insan sağlığına büyük katkılar sağlamakta ve yaşamımızı kolaylaştırmaktadır. Ancak insanların şifalı bitkiler zerine pek fazla düşmedikleri ve bu konu hakkında pek fazla bilgili olmadıkları

Şifalı Bitkiler gerek tıpta modern cihazlar gerekse evlerimizde yapabileceğimiz  pratik bilgilerle insan sağlığına büyük katkılar sağlamakta ve yaşamımızı kolaylaştırmaktadır. Ancak insanların şifalı bitkiler zerine pek fazla düşmedikleri ve bu konu hakkında pek fazla bilgili olmadıkları görülür.

Kabul edilmelidirki şifalı bitkiler birçok hastalığın çaresi ve cilt güzelliğinin vazgeçilmezidir. Websitemiz Bu hedefle sizlere şifalı bitkileri en ince ayrıntısına kadar inceleyip bu bilgileri sizihle paylaşmak için çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün gerek pratik, gerekse modern tıp için ortaya çıkan bitkilerle tedavi yöntemlerini araştırıp sizlere sunmaktadır.

Günümüzde tedavi yöntemleri oldukça kısıtlı olan kanser, verem  ayrıca güzel ve bakımlı olmak için kullanılan cilt maskeleri , cilt bakım kremleri  vb. gibi yöntemler şifalı bitkilerin etkin ve doğru kullanılması ile olumlu sonuçlara ulaşılabilir.

Ancak Unutulmamalıdırki şifalı bitkilerde kesinlikle tek başımıza teşhis ve tedaviler uygulamamalı öncelikle doktor konturolünden geçtikten sonra yan ürün olarak şifalı bitkilere başvurulmalıdır. Çünkü şifalı bitkiler faydalı olduğu kadar konturolsüz kullanıldığında ölümlere varacak kadar kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

184 kere okundu

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

yorum Yok Yapin “ŞİFALI BİTKİLER VE FAYDALARI”

 1. mehmet dedi ki:

  karın agrısı ve govus agrısından nasıl kurtulurus

 2. mehmet dedi ki:

  bulunu bılmek istıyorum

 3. mehmet dedi ki:

  gercekten bılgılerınız cok guzel bende bundan vaydalanmak ıstıyorum

 4. sait çolak dedi ki:

  pire ısırığı sonucu oluşan kızarıklık ve kaşıntıya ne iyi gelir öğrenmem mümkünmü acaba…

 5. gülcan dedi ki:

  sayfanızda yok yok herşey var 🙂

 6. mavi_dus dedi ki:

  Sitemizde Arayıpta Bulamadığınız Olursa Şayet İsteğinizi Bİzlere İletebilirsiniz.

 7. murat kabaş dedi ki:

  cinsellik arttırıcı bitki nedir

 8. kardelen dedi ki:

  Merhaba Murat
  Aradığınız bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz. http://www.tibbisifalibitkiler.com/cinsel-gucu-arttirici-bitkisel-formuller.html
  İYİ GÜNLER

 9. ilknur dedi ki:

  kızım reflü hastası ne önerirsiniz teşekür ederim

 10. ihsan naci acarer dedi ki:

  ben tumore iyyi gelebilecek bir karisim bitki tedavisi vere bilirseniz cok sevinirim saygilarimla

 11. kardelen dedi ki:

  Merhaba İhsan Bey
  Beyin tümörü oldukça ciddi bir rahatsızlık bu konuda doktor tavsiyesileri dışına çıkmamınızı öneririz.
  İyi Günler

 12. ihsan naci acarer dedi ki:

  tesekkur ederim

 13. SÜLEYMANGÜDER dedi ki:

  AŞIRI TERLEMEYE BİTKİSEL ÇÖZÜM VARMI HANGİ BİTKİ VEYA BİTKİLERİ ÖNERİRSİNİZ

 14. kardelen dedi ki:

  Merhaba Süleyman Bey
  http://www.tibbisifalibitkiler.com/asiri-terleme.html
  http://www.tibbisifalibitkiler.com/ter-kokusuna-bitkisel-cozum.html
  Bu linklerden sorunuza cevap bulabilirsiniz.
  İyi Günler

 15. kardelen dedi ki:

  Merhaba İlknur Hanım
  http://www.tibbisifalibitkiler.com/kudret-nari.html
  bu linkten reflü için inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca tv proğ. çok ünlü bir doktorun reflü hastaları için süt tavsiye ettiğini duydum.
  Bir bardak sütün küçük yudumlarla ve aralıklarla içilirse reflü için olumlu sonuçlar verdiğini söyledi, denemenizi tavsiye ederim.
  İyi günler

Yorum Yap

şifalı bitkiler
Sifali Bitkiler Kategorisindeki Diger Haberler
şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri