|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
Şifalı Bitkiler

Hastalığın çaresini bulmak tabiki uzman doktorların işidir. ancak Hastalığa yakalanmamak için yapılması gerekenlerde alternatif tıpla mümkü olunabilecek bir konudur.

Eski zamanlarda bir çok tedavi yüntemi ile uzun yıllar yaşamak mümkün olabilmekte iken günümüz dünyasında gerek ekolojik dengenin bozulması gerekse kimyasalların beslenmemize kadar girebiliyor olması eskiler gibi uzun yaşamamızı zorlaştırmaktadır.

İşte websitemizin kuruluş amacıda uzun yaşamamızı engelleyen nedenlere ragmen eskilerin yaptığı gibi şifalı bitkilerden faydalanılarak uzun yaşamanın yollarını bulmaktır.

Şifalı Bitkiler Ve Bu Bitkilerin Hangi Hastalıklara İyi Geldiğini Öğrenmek İçin Sitemizde Arama Yapabilirsiniz.

Saygılarımı Sunar Şifalı Günler Dilerim.

Şifalı Bitkiler Ve Faydaları Yönetimi.

0 kere okundu

 

Yorum Yapin “Şifalı Bitkiler”

  1. mustafa çoklar dedi ki:

    sabahları midem yanıyor kusarsam rahatlarım hisi oluyor zorluyorum ama kusamıyorum hiçbirşey yemek istemiyorum içki içmediğim halde sanki akşamdan kalmış gibiyim.

  2. hülya keserci dedi ki:

    geçenlerde doktara gittim,emar çekildi.Sonuç olarak karacigerimde doğumdan gelen lekeler olduğunu söylendi.Ama bunlar bende bazen ağrılara sebep veriyor.Ben çocukken sarılık hastalığı geçirmiştim.Doktorlar herhangi bir şey yapamadılar,bu agrılarla yaşamamı söylüyorlar.Bunlara çare bulamadım.Saygılar…

  3. kardelen dedi ki:

    Merhaba Hülya hanım; karaciger leke görülmesinin sebeplerinde biri de sarılıktır. Sarılık ve sarılığa bağlı olarak kullandığınız ilaçlar karaciğerde lekelenmelere sebep olabilir. Anladığım kadarıyla doktorunuz bu lekeler hakkında olumsuz bir şey söylememiş bu güzel bir haber. Ağrılarınızın başka bir sebebi olabilir bunu araştırmanızı tavsiye ederim. Doktorlar tarafından teşhis konulmadan yapacağınız herhangi bir tedavi yöntemi sizin için daha büyük sorunlar dogurabilir. Size tavsiyem ölçüyü kaçırmadan karaciğeri destekleyici ve güçlendirici gıdalar tüketmeniz. Enginar karaciğer dostudur bunun yanında ısırgan tohumu kan temizleyici özelliğiyle karaciğere destek bir bitkidir( zerdeçal da karaciğer için faydalıdır. ) Antiseptik ve antioksidan özelliği olan bir çok bitkiyi ölçülü şekilde kullanarak faydasını görebilirsiniz. Lavanta sarılık tedavisinde yardımcı bir bitki olarak kullanıyor. Bir bardak kaynamış su içerisine bir çay kaşığı (kesinlikle fazla değil ) lavanta koyunuz 10-15 demlenmesini bekleyin ( kaynatmayınız ) elde etmiş olduğunuz lavanta çayını küçük yudumlarda halinde içiniz. Bir süre her gün bu çayı demleyiniz ve içiniz ( 7 gün -30 gün ) ağrılarınızda hafifleme olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken lavantayı verilen ölçüler dışında kullanmamanız.

Yorum Yap


Yazarlarimiz ve son yazilari
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri