|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

SAÇLARINIZ UZAMIYOR MU ?

Kategori: Saç Bakımı Eklenme Tarihi: Mar 25th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir. Bazı ilaçların kullanımı beslenme bozuklukları stres gibi faktörlere bağlı

saçlarSaç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar.
Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir.
Bazı ilaçların kullanımı beslenme bozuklukları stres gibi faktörlere bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama olasıdır.
Saç köklerinin beslenmesini bozan durumlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yine damaraları büzücü etkisi ile kan dolaşımını bozan ve besinlerin oksijenin hücrelere ulaşımını engelleyen bir faktördür. Engellemek için…

50 ml Susam Yağı

50 ml Ceviz Yağı

50 ml Çörek Otu Yağı

20 ml Çam Terebentin

2 ampül E Vitamini

2 ampül B Vitamini

Bütün ürünler karıştırılır ve haftada 2 – 3 kez uygulanır. Bu karışım hafif nemli temiz bir saça uygulanır ve streç flme sarılır üzeride temiz sıcak bir havlu ile kapatılır yaklaşık 2 saat kadar beklenir bitkisel bir şampuanla yıkanır. Şampuanın bitkisel olması çok önemlidir kimyasal şampuanlar saç tellerini inceltir ve dökülmesine sebep olabilir. Ayrıca bu formül saçlarınızı güçlendirir ve dökülmesine engel olur.

 

146 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri