|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

KÖPEK BALIĞI KIKIRDAĞI (SHARK CARTİLAGE )

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Mar 14th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Köpek balıkları  sahip oldukları güçlü bağışıklık sistemi ile hastalıklara yakalanma olasıkları çok düşük olan çok uzun ömürlü canlılardır. Bu güçlü bağışıklık sisteminde, köpek balıklarının kıkırdaklarında bulunan protein  ve mukupolisakkaritler yapısındakibir takım maddelerin rol oynadığı düşünülmüş

köpek balığıKöpek balıkları  sahip oldukları güçlü bağışıklık sistemi ile hastalıklara yakalanma olasıkları çok düşük olan çok uzun ömürlü canlılardır. Bu güçlü bağışıklık sisteminde, köpek balıklarının kıkırdaklarında bulunan protein  ve mukupolisakkaritler yapısındakibir takım maddelerin rol oynadığı düşünülmüş ve araştırmalarbu doğrultuda yoğunlaştırılmıştır. Özel yöntemlerle üretilen Köpek Balığı Kıkırdağı yüksek oranda antianjiojenik bileşenleri tümör gelişmesinde gerekli olan yeni kılcal kan damarı büyümesini önleyici etki göstermektedir. Bu sayede, dokudaki tümör oluşumunda hücrenin ihtiyaç duyduğu besinsel öğelerve oksijen kısıtlanmakta, hücrenin gelişmesi ve çoğalmasını önlemektedir. İçeriğindeki eten maddelerin, tümörlü hücrelere toksik etki gösterdiği ve sahip olduğu yüksek kalsiyum , fosfor miktarı ile bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olmktadır.

Tümör gelişimini engelleyici

Kemoterapi öncesinde ve sonrasında vücudu korur, destek verir

Kanser önleyici olarak kullanılır

Eklem iltihabında etkili

Romatizmal eklem iltihabında kullanılır

Sporla ilgilenen için iyi bir beslenme kaynağı

Yüksek oranda protein, kalsiyum, kolaj ve sülfür içerir

Egzama, mayasıl ve sedef cilt hastalıklanda etkili

Glokom hastalığı için kullanılır

Kemik erimesi tedavisinde kullanılır ve kemikleri güçlendirir

55 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri