|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

İngilizce Kalıpları Öğrenme Konusunda Endişeli Misiniz?

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Mar 9th, 2018 Ekleyen: mavi_dus
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Konuşmaya çalışan bebek düşünün; aile bireylerinin duyduklarına göre taklit yeteneğini ve duyma yeteneği kullanarak konuşmayı öğrenmeye çalışır. İlk başta sözcükleri öğrenip ardından iki cümle üç cümle derken konuşmayı söker. İngilizce öğrenmek de buna benzer. Ezber

Konuşmaya çalışan bebek düşünün; aile bireylerinin duyduklarına göre taklit yeteneğini ve duyma yeteneği kullanarak konuşmayı öğrenmeye çalışır. İlk başta sözcükleri öğrenip ardından iki cümle üç cümle derken konuşmayı söker. İngilizce öğrenmek de buna benzer. Ezber yaparak ya da gramer kurallarını akılda tutarak kesinlikle öğrenilmez. Sıfırdan bir İngilizce öğrenmek her zaman daha basittir. Daha önceden öğrendiğiniz her şeyi bir köşeye bırakıp direk sıfırdan öğrenmeye başlamanız daha kısa sürede başarı demektir. İngilizce kalıplar birçok çeşitten oluşur. Tıpkı Türkçedeki gibi “nerede” sözcüğü asla değişmeden “where” şeklinde kullanılır. Kalıplar değişmese de kolaylıkla öğrenebilir. İngilizce öğrenmek oldukça basittir. Mantığını anlayıp ezberden uzaklaşıldığı sürece daha kolay öğrenilir. Özellikle başarılı bir iş hayatınız olsun istiyorsanız İngilizce dilini öğrenmeniz şarttır.  Yabancı dil bilginiz ne kadar iyi seviyede olursa başarıyı da daha hızlı ve kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. İngilizce merak ile öğrenilebilen bir dil olduğu için kelime haznenizi merak ile beraber geliştirebilirsiniz. Konuştuğunuz sürece İngilizceyi daha profesyonel bir hale getirebilirsiniz. Çok çaba sarf etmeden kısa sürede İngilizce öğrenmek için İngilizce kurslarını, özel dersleri ya da online İngilizce öğrenme sitelerini tercih edebilirsiniz. Günümüzde online İngilizce öğrenme siteleri daha çok tercih edilmektedir. Çalışan biriyseniz işinizden arta kalan zamanda direk siteye giriş yaparak kaldığınız yerden eğitiminizi alabilirsiniz. Birebir eğitim almak başarıyı daha kısa sürede getireceği için online İngilizce siteleri günümüzde bir hayli popülerdir.

Nasıl dilimizde geçmiş zaman ya da gelecek zaman için kullandığımız ekler varsa İngilizce dilinde de kullanılan ve değişmeyen ekler vardır. Gelecek şimdiki zamanı belirtmek amacıyla will be going tocümlesini kullanarak hedeflerimizi daha kolay anlatabiliriz. “İlerde polis olmayı düşünüyorum” cümlesinin İngilizce karşılığı “I thinking of being a cop in the future” şeklinde kurabiliriz. İleriye dönük hedeflerinizi bildirirken genellikle bu şekilde cümleler kurarak İngilizcenin nasıl bir kalıpta konuşulduğu daha iyi anlayabilirsiniz. Mantıklı bir şekilde yaklaştığınız sürece kolaylıkla öğrenip profesyonel bir şekilde konuşabilirsiniz. Pratik yapmak bu bağlamda çok önemli olduğu için pratik yapabileceğiniz yöntemleri seçmeniz gerekir. İngilizce konuşabileceğiniz yabancı bir yazışma arkadaşı, İngilizce romanlar, videolar ve filmler bu seçeneklerin arasında tercih edilebilir çözümlerdir. İngilizce öğrenirken heyecan yapmayıp azmetmeniz gerekir. Karamsarlığa kapıldığınız sürece İngilizceye öğrenmeye olan inancınızı da zamanla yitirirsiniz. Bu yüzden belirlediğiniz hedeflere ulaşabilmenin en güzel yolu zamanı gelmeden İngilizce öğrenmektir. İş hayatınızda kariyer basamaklarını birer birer çıkabilmek için yabancı dil bilginizin konuşabilir ya da hatasız yazabilir şekilde olması gerekir. İngilizceyi öğrenmenin zamanı kesinlikle yoktur. Eğitim hayatınızın başladığı andan itibaren iş hayatınıza kadar İngilizce eğitim alırsınız. Hafife almadan en ileri seviyeye kadar öğrenmek hedeflerinizin arasında olmalıdır. Yetmediği yerde ek bir eğitim kanalından destek alarak profesyonel bir hale getirebilirsiniz.

İngilizceyi istediğiniz seviyeye getirmenin bir başka yolu da http://blog.konusarakogren.com/ sitesine üye olmaktan geçer. Her yaş grubuna hitap eden eğitmenler ile keyif dolu zaman geçirirken İngilizceyi öğrenebilirsiniz. Eğitmenlerin tamamı bol esprili ve anlayışlıdır. Bu da İngilizce öğrenmenize olan ilginizi kolaylıkla arttırabilmektedir. İngilizceyi anavatanından öğrenebilmeniz için yurtdışına çıkmanız gerekir. Bunun yerine siteye ücretsiz üyelik yaparak yabancı eğitmenlerden ders alabilirsiniz. Tek bir kelime dahi konuşamayan öğrencilerini profesyonel İngilizce konuşmaya yönelten bu site tüm dünya ülkeleri tarafından favori gösterilmektedir. Anavatanın İngilizce öğrenme şansını size sunan site uygun fiyat avantajları ile de bütçenizi düşünmektedir. 3,6 ve 9 aylık eğitim programlarından herhangi birini tercih ederek İngilizce öğrenenlerin arasına siz de katılın. İngilizce seviyenizi dilediğiniz yere kadar götürüp hedeflerinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Siteye ücretsiz üyelik yapabilirsiniz. Site işleyişi ücret politikası ve ders saatleri konusunda gerekli tüm bilgiyi size geri dönüş yapan danışmanlar aktaracaktır. İngilizce öğrenmek istemenize rağmen buna zamanınız yoksa site ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek bir eğitim anlayışına sahiptir. Beklentilerinizi standartların üstündeki eğitim anlayışı ile karşılayan bu site ülkemizde bir hayli popülerdir. Her gün binlerce kişinin eğitim aldığı bu siteye üye olma konusunda endişe yaşıyorsanız öğrenci yorumlarını okumanız yeterlidir. Karar vermenizi kısa sürede sağlayacak bu yorumların aslında ne kadar doğru olduğunu İngilizce eğitim almaya başladığınızda daha iyi anlarsınız.

52 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri