|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Giz Yorgunluğu

Kategori: Bitkisel Reçeteler Eklenme Tarihi: Nis 7th, 2012 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Uykusuz kalmak, yetersiz beslenme, uzun süre bilgisayar başında kalmak göz çevresinde koyu halkaların oluşmasına ve gözlerin şişmesine sebep olabilir. Bazı basit bakımlarla buna son verebilirsiniz. Göz çevresi için kullandığınız ürünler var ise bu ürünlerin K

Uykusuz kalmak, yetersiz beslenme, uzun süre bilgisayar başında kalmak göz çevresinde koyu halkaların oluşmasına ve gözlerin şişmesine sebep olabilir. Bazı basit bakımlarla buna son verebilirsiniz. Göz çevresi için kullandığınız ürünler var ise bu ürünlerin K vitamini içerikli olmasına dikkat edin. Ayrıca tuz tüketimini azaltın ve bol bol su için, su fazla tuzun vücuttan atılmasına yardımcı olacaktır. Uyku problemi yaşıyorsanız geceleri yatmadan önceden rahat uyumanızı sağlayacak bitki çayları için. Melissa çayı, papatya çayı ve ıhlamur içilebilirsiniz.

Göz Yorgunluğu için; çok bilinen ve basit bir uygulama olan salatalık dilimleri göz üzerinde 10 dk bekletilir. Göz yorgunluğu için etkili bir çözümdür.

Göz Yorgunluğunu ve Göz Şişkinliğini gidermek için;

Adaçayı veya papatya çayını demledikten sonra ( kaynar su içerisinde 5 -10 dk demlendirilir, kaynatılmaz ) soğumaya bırakın. Soğuyan bitki çayını buz kalıplarına koyun ve derin dondurucuda buz haline gelen kadar bekleyin. Her sabah uyandıktan sonra bir kalıp buzu göz çevresinde gezdirin. Bu uygulama göz yorgunluğuna ve göz şişkinliğine iyi gelecektir. ( kılcal damar hassasiyeti olan kişiler dikkatli olmalıdır.)

 

Şifalı BitkilerŞifalı Bitkiler ve FaydalarıŞifalı Meyveler

Bitkisel YağlarCilt BakımıSaç BakımıSağlıklı Yaşam

 

 

Şifalı Bitkiler – Şifalı Bitkiler ve Faydaları – Bitkisel Yağlar


104 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri