|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Göğüs Büyütücü Bitkiler

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Mar 28th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

 Bir çok kadının rüyası mükemmel görünen göğüslere sahip olmak. Genel olarak çözüm  yolu da silikon taktırmak…  Bu yöntemin doğru ya da yanlış olduğunu söylemek çok zordur tabi ki… Bazı bilim insanları silikonların zararlı olduğunu söylerken bazı bilim insanları

küçük gögüs Bir çok kadının rüyası mükemmel görünen göğüslere sahip olmak. Genel olarak çözüm  yolu da silikon taktırmak…  Bu yöntemin doğru ya da yanlış olduğunu söylemek çok zordur tabi ki… Bazı bilim insanları silikonların zararlı olduğunu söylerken bazı bilim insanları silikonlar tamamen zararsız olduğunu savunmaktadır. Burada bize düşen bayanların öncelikle doğal yollarla bu soruna çözüm bulmasını sağlamak.

Çemen Otu Filizi, Rezene, Anason, Fesleğen, Frenk Kimyonu, Dere Otu, Mercanköşk, Meyan Kökü

Bir tencereye yarım litre su koyunuz içine  250 gr çemen otu filizi ilave ediniz. Bunun ardından birer çay kaşığı rezene, anason, fesleğen, frenk kimyonu, dere otu, mercanköşk, meyan kökü ve limon otu koyunuz. Bütün bu bitkileri iyice karıştırın 10- 15 dk kaynatınız ve daha sonra soğumaya bırakınız. Günde bir iki bardak içiniz, tatlandırmak için bal ya da limon ilave edebilirsiniz. Bu uygulamaya düzenli olarak devam ediniz  değişimi sizde fark edeceksiniz.

Kaynak: Dr. James A. Duke ‘ Yeşil Eczane ‘

118 kere okundu

yorum Yok Yapin “Göğüs Büyütücü Bitkiler”

 1. damla özdemir dedi ki:

  ne kadar süre devam etmemiz gerekio pekii?

 2. kardelen dedi ki:

  Merhaba Damla
  Bu bitkisel karışım ilk bir ay günde iki bardak olarak içilmeli, bir hafta ara verilir, ikinci ay günde bir bardak şeklinde içilmeli bir haftalık bir aradan sonra üçüncü ay iki günde bir bardak içilerek uygulanır. Toplam üç ay kullanılan bitkisel karışıma bir aylık ara verilir. İhtiyaca göre tekrar üç ay kullanılır. İkinci üç aydan sonra tekrar kullanmak isterseniz altı ay beklemeniz gerekir.
  İYİ GÜNLER

 3. emre kara dedi ki:

  comadin kan sulandırıcı kullanıyorum, tribulus terrestis kullanmamda bir sakınca olurmu. nasıl kullanabilirim. üc sene önce toplar damarım tıkandı, akcigerime enboli attı şimdi ilac kullanıyorum.

 4. kardelen dedi ki:

  Merhaba Emre
  Size önerimiz kullandığınız kan sulandırıcı ilaca devam etmeniz bunu dışında ek olarak kullanacağınız bitkisel destek ürünleri sizin için zararlı hale gelebilir. Bitkisel destek ürünü kullanmak istiyorsanız bunu hekiminize danışarak yapın. Kullanacağınız ek destek kanınızın fazla sulanmasına sebep olacaktır, herhangi bir nedenle kanamalı yaralanma durumu oluşursa pıhtılaşma sorunu yaşamanız yüksek ihtimal ayrıca kalp fonksiyonlarında düzensizlik oluşabilir.
  İYİ GÜNLER

 5. gamze dedi ki:

  ne kadar sürede etkisini görürüzz ?

 6. kardelen dedi ki:

  Merhaba Gamze Hanım
  Bu tür bitkisel destekler kişiden kişiye farklılık gösterebilir, bu konuda size net bir cevap veremem.
  İyi Günler

Yorum Yap

şifalı bitkiler
Genel Kategorisindeki Diger Haberler
şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri