|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

DERİ LEKELERİ İÇİN ŞİFALI BİTKİLER

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Tem 23rd, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Cildime Özen gösterdiğimiz şu günlerde deride oluşan istenmeyen lekeler başımıza beladır. Bunlardan kurtulmak için neler yapsakta bazen sonuç alamayıp kendimizi strese sokarız. Peki deri lekelerinden kurtulmak için hiç şifalı bitkilerden yararlanmayı düşündünüz mü ? Önceki

Cildime Özen gösterdiğimiz şu günlerde deride oluşan istenmeyen lekeler başımıza beladır. Bunlardan kurtulmak için neler yapsakta bazen sonuç alamayıp kendimizi strese sokarız. Peki deri lekelerinden kurtulmak için hiç şifalı bitkilerden yararlanmayı düşündünüz mü ?

Önceki konularda belirttiğim gibi özellikle yine tekrarlamak istiyorum şifalı bitkilerden faydalanmadan önce doktorunuza mutlaka görünüp daha daha sonra şifalı bitkilerden yararlanmalısınız.

Deri lekeleri için Öneriler :

* Bir çorba kaşığı süzme bal ile bir çay kaşığı toz haline getirilmiş nişadırı macun haline gelinceye kadar karıştırıyoruz ve daha sonra lekelerin üzerine masaj yaparmış gibi yediriyoruz.

* cildimizde oluşan lekeleri her sabah kalktığımızda ılık su ve pamuk yardımıyla temizlemeliyiz.

* Bir litre kaynar suyun içine yarım kilo mısırunu katılarak karıştırılır, Balçık kıvamına gelen bu karışım lekelerin üzerine sürülür.

* Katı pişirilen yumurtanın zarı soyulduktan hemen sonra lekenin üzerine sürülüp biraz bekletilir.

38 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri