|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Cilt Sıkılaştırıcı Maske

Kategori: Cilt Bakimi Eklenme Tarihi: Nis 7th, 2012 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Cilt bakımı ve temizliği güzel ve bakımlı görünmek için ilk şarttır çünkü cilt düzenli olarak temizlenmez ise deri üzerindeki ölü hücreler çoğalır ve belli bir zaman sonra kalın bir tabaka halini alır buda cildinizin bakımsız, mat

Cilt bakımı ve temizliği güzel ve bakımlı görünmek için ilk şarttır çünkü cilt düzenli olarak temizlenmez ise deri üzerindeki ölü hücreler çoğalır ve belli bir zaman sonra kalın bir tabaka halini alır buda cildinizin bakımsız, mat ve kuru görünmesine neden olur. Cildimizin canlı görünmesini istiyorsak öncelikle temizliğine önem vermeli ve deri yüzeyinde kapanan gözenekleri açmalıyız. Bunun en ucuz yöntemi ise buhar banyosudur. Buhar banyosu cilt yüzeyindeki ölü hücrelerin atılması ve siyah lekelerin cilt yüzeyinden çıkarılması için en kolay yöntemdir.

Buhar Banyosu nasıl yapılır. :  Geniş bir kaba 1,5 2 litre kaynamış su dökülür ve başımızın üzerine bir çarşaf örtülerek kabın üzerinde beklenir. Daha Sonra yüzümüz temiz bir havlu ile silinir. Böylelikle cildimiz nefes alır ve canlılığını korur.  ( kılcal damar sorunu olanlar dikkatli olmalıdır )

Cilt Sıkılaştırıcı Maske

Bir yumurta akı

Bir tatlı kaşığı Bal

Malzemeler iyice karıştırılır, temiz cilde ince tabaka halinde sürülür ve 20 dk. beklenir. Kuruyan maske ılık su ile hassas hareketlerle temizlenir. Cilt tipinize uygun nemlendirici sürülür. Bu maske cilt gözeneklerinde birikmiş olan kirleri temizler ve cilt gözeneklerin açılmasını sağlar. Ayrıca cildi besler ve canlandırır.

 

Yağlı Cilt

Normal Cilt  

Yaşlı Cilt

Kuru Cilt

Şifalı BitkilerŞifalı Bitkiler ve Faydaları –  Şifalı Meyveler

Bitkisel YağlarCilt BakımıSaç BakımıSağlıklı Yaşam

 

 

Şifalı Bitkiler – Şifalı Bitkiler ve Faydaları – Bitkisel Yağlar

 

633 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri