|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Cilt Bakımında Kullanılan Vitaminler

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Mar 19th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

C VİTAMİNİ : Güçlü bir anti-oksidan (güneşten kaynaklanan ve cildin erken yaşlanmasına neden olan serbest redikallere karşı cildi korur) olarak bilinir. Ultra viyole ışnlarına ve çevresel kirlilik nedeniyle oluşan serbest redikallere karşı cildi korur. Yüksek

cilt bakımı

C VİTAMİNİ : Güçlü bir anti-oksidan (güneşten kaynaklanan ve cildin erken yaşlanmasına neden olan serbest redikallere karşı cildi korur) olarak bilinir. Ultra viyole ışnlarına ve çevresel kirlilik nedeniyle oluşan serbest redikallere karşı cildi korur. Yüksek miktardaki C vitamini, cildin onarılmasına yardımcı olur ve kolojen üretimini destekler.Cilt sıkılığını arttırır, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

E VİTAMİNİ: Güçlü bir anti-oksidan olarak bilinen E vitamini, güneş ışınlarına karşı cildi korur, yaşlanma etkileriyle mücadele eder.

A VİTAMİNİ: Cilt dokusunun gelişimi ve onarımı için gerekli bir vitamindir. Cildin nem seviyesini dengeler. A vitamini azlığı, ciltte kuruluğa ve cildin esnekliğini kaybetmesine neden olur. Saf A vitamini, ince ve kırışıkların görünümünü azaltmada etkilidir.

B VİTAMİNİ: Hücrelere ve cilt dokusuna zarar veren serbest redikallerle mücadele eder. Diğer türleri olan B1, B2, B5,B6 ve B9 ise cildin sağlıklı görünmesini sağlar.

36 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri