|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Cilt Bakımı İçin Temizleme Sütü

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Eki 14th, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Bilindiği gibi cilt bakımı oldukça uğraş verici ve bir o kadarda zor bir uğraştır. En kötü olanı ise kimi zaman yaptığımız uğraşlardan sonuç alamamamız olsa gerek. İşte bu fikirden yola çıkarak sizlere pratik ve normal

ciltbakimisütüBilindiği gibi cilt bakımı oldukça uğraş verici ve bir o kadarda zor bir uğraştır. En kötü olanı ise kimi zaman yaptığımız uğraşlardan sonuç alamamamız olsa gerek. İşte bu fikirden yola çıkarak sizlere pratik ve normal şartlara oranla daha zahmetsiz ancak diğerlerine göre daha etkili bir takım yöntemleri anlatmaya çalışacağız.


Cilt Bakımı için Temizleme sütü…

Nedir bu temizleme sütü? Öncelikle bunu öğrenelim.Cilt yağlı da olsa yağsızda olsa mutlaka her gece yatmadan önce temizlenmelidir. Yüzdeki gözeneklere dolan kirleri, makyajı, cildin doğal yapısını bozmadan temizlemek gerekir. Bu şekilde temizlenerek gözenekleri açılmış cildi sıkılaştırıp canlandırmak için bir tonik, daha sonra da nemlendirici kullanılır. Cilt Türlerine Göre bakım yöntemlerini aşağıdaki linklerden öğrenebilirsiniz.

TÜM CİLT İÇİN TEMİZLEME SÜTÜ FORMÜLLERİ

* YAĞLI CİLTLER İÇİN TEMİZLEME SÜTÜ FORMÜLLERİ

* KURUCİLTLER İÇİN TEMİZLEME SÜTÜ FORMÜLLERİ

* NORMAL CİLTLER İÇİN TEMİZLEME SÜTÜ FORMÜLLERİ

* HASSAS CİLTLER İÇİN TEMİZLEME SÜTÜ FORMÜLLERİ

38 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri