|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Çemen Otu İle Dolgun Göğüsler

Kategori: Sağlıklı Yaşam Eklenme Tarihi: Mar 28th, 2010 Ekleyen: mavi_dus
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Bol miktarda östorojen içeren çemenotunun tozuyla göğüslerinize masaj yapın. Bir Kaç  hafta sonra gözlerinize inanamayacaksınız. Birçok Kadının rüyalarını büyük göğüsler süslüyor. Dr. James Duke pegasus yayınlarından çıkan Yeşil Eczane adlı kitabında hiçbirzaman göğüs büyütmeden yana

Bol miktarda östorojen içeren çemenotunun tozuyla göğüslerinize masaj yapın. Bir Kaç  hafta sonra gözlerinize inanamayacaksınız.

Birçok Kadının rüyalarını büyük göğüsler süslüyor. Dr. James Duke pegasus yayınlarından çıkan Yeşil Eczane adlı kitabında hiçbirzaman göğüs büyütmeden yana olmadığını söylüyor. Eğer gazete okuyorsanız slikonlar hakında biröok tartışma olduğunu biliyor olmalısınız.

Birçok kadın ve bilim insanı slikonların tehlikeli olduğunu savunurken bunların karşıtını savunan insanlar slikonun ciddi bir risk içermediğini savunmaktadırlar.

Deneyen Kadınlar Şaşkın

Dr. Duke bu konuda yazdığı makaleyi ve sonuçlarını şöyle anlatıyor. ” Yazımda Çemen otunun diyabet hastalarının kan şekerini konturol altında tuttuğunu ve kadınların göğüslerinin büyümesine neden olduğunu gösteren bir bir araştırmayı özetlemiştim. Yazının yayınlanmasından 1 süre sonra ulusal herbalistler toplantısına davet edildim. havaalanında karşılaştığım bir bayan bana şu hikayeyi anlattı : O ve arkadaşları birkaç ay önce bitkisel gıdalar festivalinde tatlarına bakmak için bir çok filiz satın almış. Tohumlarından 1 taneside çemen otuymuşç Kadınlardan birinin yediği birkaç porsiyon çemen otundan sonra göğüslerinin daha büyük göründüğünü farketmiş. Guruptaki arkadaşlarından bir tanesi benim yazdığım makaleyi eline tutuşturuncaya kadar da birşey anlamamış.

2.445 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri