|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Beyaz Saçlara Bitkisel Çözüm

Kategori: Saç Bakımı Eklenme Tarihi: Nis 7th, 2012 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Saçlar gerek boya, perma, röfle gibi kimyasal işlemler, gerekse güneş, hava kirliliği, su, rüzgâr gibi çevresel faktörler yüzünden yoğun bir yıpranırlar. Bunlar direkt olarak saçın yapısı üzerinde olumsuz etki yaratır. Saçta en sık karşılaşılan problemlerin

Saçlar gerek boya, perma, röfle gibi kimyasal işlemler, gerekse güneş, hava kirliliği, su, rüzgâr gibi çevresel faktörler yüzünden yoğun bir yıpranırlar. Bunlar direkt olarak saçın yapısı üzerinde olumsuz etki yaratır. Saçta en sık karşılaşılan problemlerin başında aşırı yağlanma, kuruma, kepek, dökülme, saç tellerinin kırılması ve saçların beyazlaması gelir. Tüm bunların çeşitli nedenleri olmakla birlikte saç bakımında yapılan bir takım yanlışlıklar da bu gibi problemlere yol açabilir.

Beyazlamış saçların eski rengine kavuşması için bitkisel yağlar fayda sağlayabilir.

 

Malzemeler

30 ml Havuç Yağı

20 ml Ceviz Yağı

10 ml Çörek Otu Yağı

10 ml Isırgan Tohumu Yağı

Bütün yağlar koyu renkli cam şişe içerisinde karıştırılır. Temiz saçlara masaj şeklinde sürülür ve streç flme sarılır. Saçlar sıcak havluyla sarıldıktan sonra 30 dk – 2 saat bekletilir. Bu uygulama haftada 2 -3 kez yapılır. Saçlar eski rengine kavuşuncaya kadar devam edilir.

Yağlı Cilt

Normal Cilt  

Yaşlı Cilt

Kuru Cilt

Şifalı BitkilerŞifalı Bitkiler ve Faydaları –  Şifalı Meyveler

Bitkisel YağlarCilt BakımıSaç BakımıSağlıklı Yaşam

 

 

Şifalı Bitkiler – Şifalı Bitkiler ve Faydaları – Bitkisel Yağlar

1.272 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri