|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

AROMATERAPİ İLE MASAJ

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Haz 24th, 2009 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Aromalı bitki özlerin kullanılması masajınıza tümüyle yeni bir boyut kazandırır. Çeşitli bitki ve ağaçlardan elde edilen bu konsantre özler, esanslar olarak bilinirler. Aromaterapi, uykusuzluk ve stresten akneye, deri sarkmasından depresyon ve sinirsel gerginliğe kadar uzanan

Aromalı bitki özlerin kullanılması masajınıza tümüyle yeni bir boyut kazandırır. Çeşitli bitki ve ağaçlardan elde edilen bu konsantre özler, esanslar olarak bilinirler.

Aromaterapi, uykusuzluk ve stresten akneye, deri sarkmasından depresyon ve sinirsel gerginliğe kadar uzanan birçok problemin çözümünde bu yağların sağaltım amaçlı kullanılması demektir.

Aromaterapi Masajı: Yağlar,koku alma mekanizması sayesinde insan beynini etkileyen en hızlı araçtır. Bitkisel uçucu yağlar bitkilerden elde edilen saf yağlar olduğu için, bu yağların belirli özellik ve etkilerinden yararlanılır.

Bitkisel yağların yaydıkları kokular bilinçaltını,sinir sistemini uyarır ve vücudun dengede çalışmasını yardımcı olur. Aromaterapinin en etkili uygulama şekli masajdır.

Aromatik yağlar, masaj sırasında en etkilii biçimde vücuda nüfuz ettiği için Aromaterapistiniz sizin yaşam tarzınızla ilgili çeşitli sorularla size özel bir aromatik yağ kulanarak canlanıp ferahlamanızı, sakinleşmenizi sağlar.

Aromatik yağların yatıştırıcı veya uyarıcı, ağrı giderici veya kas gevşetici, zehir atıcı, nefes açıcı, sinir sistemini dengeleyici, depresyon ve uykusuzluk giderici, hafıza güçlendirici, hücre yenileyici gibi etkileri olduğundan aşırı stres, gerginlik, uykusuzluk, aktif çalışma sonucu vücutta oluşan kasılmaları azaltır.

51 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri