|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

ARI SÜTÜ

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Mar 14th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Genç işçi arıların başlarının iki yanında bir çift bezden salgılanarak ağız boşluğuna bırakılan jel kıvamında ve asit karakterde bir sıvıdır. Arı Sütü’nün hammaddesi nektar ve polendir. Arı Sütünün kimyasal kompozisyonu araştırılmış ve çok zengin bir

arı sütü

Genç işçi arıların başlarının iki yanında bir çift bezden salgılanarak ağız boşluğuna bırakılan jel kıvamında ve asit karakterde bir sıvıdır. Arı Sütü’nün hammaddesi nektar ve polendir. Arı Sütünün kimyasal kompozisyonu araştırılmış ve çok zengin bir besin maddesi olduğu görülmüştür. Arı Sütünün sahip olduğu besin öğğeleri özellikle hücre yenilenmesinde ve bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkili olduğu ortaya çıkmıştır. Yüksek oranda mineral, protein, enzim, aminoasit ve yağ asidi bulunmaktadır.

ARI SÜTÜ’NÜN ETKİLERİ

Yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik durumlarının ortadan kaldırılmasında etkili

Kadın ve erkeklerde cinsel isteği arttıcı

Astım ve bronşitte  faydalıdı

Beyin performansını arttırıcı

Hücre yenileyici

Enerji verici

Damar sertliğine karşı etkili

Anemi ve ağır kan kayıplarında organizmanın kan üretimini sağlar

Hastalıkların iyileşme sürecinde hızlandırıcı

Mide- Bağırsak sistemini düzenleyici

Böbrek ve idrar yolları hastalıklarında etkili

Karaciğer fonksyonlarını düzenleyici

Solunum yolu hastalıklarında etkili

Deri hastalıklarında etkili, saç dökülmesini engelleyici

Menapoz ve andrepoz dönemi etkilerini azaltır

Kadınlarda regl döneminde olan ağrı, kasılmaları azaltır  ve fazla kanamayı düzenleyici

Çocuk gelişiminde faydalı, kas ve kemiklerin ğüçlenmesinde etkili

Çocuklarda alt ıslatmalarında faydalı

KULLANIM ŞEKLİ

Arı Sütü saf olark,süte karıştırılarak ve ya çeşitli karışımlarım içinde kullanılır. Saf olarak kullanımında dil altına konulur beş saniye kadar beklenir daha sonra yutulur, bal içine karıştırılan arı sütü daha etkilidir kana karışması daha kolay olur. Her  şekilde kullanımındaürün metal kaşığa temas etmemelidir ayrıca ışıkdan uzak tutulmalıdır. Her yaş gurubunun ve hastalığın Arı Sütü dozajı farklıdır bu ürünü kullanacak kişiler güvendiği firmalardan ve ya kişilerden alınmalıdır.

 

 

76 kere okundu

yorum Yok Yapin “ARI SÜTÜ”

  1. berrin dedi ki:

    Arı Sütünün Faydaları saymakla bitmez burayada sığmaz kullanımı ise basitir her gün br yemek kaşığı alacaksınız bunu parça parçada alabilir bir kredede alabilirsiniz.Yalnız dikkat etmeniz gereken Arı Sütü Doz 1 Olanlarından Tüketmeniz her markanın var bu çocuklar için üretildiğinden saf ve doğaldır yerişkinlerde kullanbilir

Yorum Yap

şifalı bitkiler
Genel Kategorisindeki Diger Haberler
şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri