|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

ALKOLÜ BIRAKMAK İSTERMİSİNİZ ?

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Mar 24th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Alkol kullanımının tıbbi olarak kabul edilen normal sınırı günde erkekler için 2 kadeh, kadınlar için 1 kadeh içkidir. Alkolü, seyrek olarak az miktarda problemsiz olarak kullanan pek çok insan olduğu gibi bu nedenle zaman zaman

alkolAlkol kullanımının tıbbi olarak kabul edilen normal sınırı günde erkekler için 2 kadeh, kadınlar için 1 kadeh içkidir. Alkolü, seyrek olarak az miktarda problemsiz olarak kullanan pek çok insan olduğu gibi bu nedenle zaman zaman başı derde giren kişiler ve yelpazenin en ucunda alkolsüz yaşayamaz hale gelen insanlar vardır. Alkolizm müzmin (kronik), tekrarlayıcı bir hastalıktır. Bu hastalık ilerleyicidir, yani gittikçe kötüleşebilir. Aralarda kendiliğinden ya da herhangi bir dış etkiyle belirtileri azalsa bile zaman içinde yeniden ortaya çıkabilir. Alkolizm; şeker hastalığı, yüksek tansiyon vb diğer kronik hastalıklar gibi sürekli takibi gerektirir. Aralarda kriz durumları yaşanabilir.

ALKOLU BIRAKMAK İÇİN BİTKİSEL FORMÜL

100 gr pelin otu

20 adet limon

500 gr toz şeker

100 gr kurutulmuş pelin otu ince ince kıyılır 20 adet limon dilimlenir ve kıyılmış olan pelin otlarının üzerine dizilir.500 gr toz şeker bu karışımın üzerine dökülür ve bir hafta dinlenmeye bırakılır . Bir hafta sonra bu karışımdan elde edilen sudan  yarım çay bardağı alınır maksimum  bir su bardağı kadar sulandırılır gün içinde sabah öğlen akşam bu karışım eşit miktarda içilir.Günde bir su bardağı seyreltilmiş sudan fazla içilmemelidir. Bu tertibe en fazla bir hafta devam edilmeli eğer tekrar kullanılacaksa 10 – 15 gün ara verilmelidir.

18 kere okundu

şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri