|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

Akciğer Kanseri için Bitkiler

Kategori: Genel Eklenme Tarihi: Mar 25th, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Akciğer, hava soluyan omurgalılardaki temel solunum organıdır. Ana görevi atmosferdeki oksijeni kan dolaşımına nakletmek ve dolaşımdaki karbondioksiti atmosfere çıkartmaktır. Bu görev, gaz değişiminin vuku bulduğu milyonlarca küçük, müstesna biçimde çok ince duvarlı hava kesecikleri oluşturan

akciğer

Akciğer, hava soluyan omurgalılardaki temel solunum organıdır. Ana görevi atmosferdeki oksijeni kan dolaşımına nakletmek ve dolaşımdaki karbondioksiti atmosfere çıkartmaktır. Bu görev, gaz değişiminin vuku bulduğu milyonlarca küçük, müstesna biçimde çok ince duvarlı hava kesecikleri oluşturan dolaşımı sağlayamadan kanı boşa vermektedir. özelleşmiş hücrelerin mozaiği sayesinde gerçekleşir. Akciğerlerin solunumla ilgili olmayan görevleri de vardır.

Akciğer Kanseri için Bitkisel Formül

30 gr Kurt Pençesi

30 gr Kırkkilit Otu

20 gr Civan Perçemi

20 gr  Böğürtlen Yaprağı

20 gr Çoban Çantası

30 gr Isırgan Yaprağı

20 gr Sinirli Ot

Bütün bitkiler karıştırılır ve toz haline getirilir bir bardak kaynamış suyun içerisine bir tatlı kaşığı konulur ve 10 dk demlenir gün içinde sabah ve akşam içilir.

 

 

71 kere okundu

yorum Yok Yapin “Akciğer Kanseri için Bitkiler”

 1. merve ay dedi ki:

  hasta olan benim kardeşim 6 yaşında oksijeni az olduğu için hastahaneye gittik yapılan tetkik ve anjio sonrası akciğer fistülü olduğu tedavisinin olmadığı tek çözüm akciğer nakli yapılması gerektiğini söylediler ve evimize gönderdiler sizden istediğim bize önereceğiniz bişeyler varmı yaşamını daha kaliteli hale getirmek için yada bu süreçte neler yapmamız gerekir oksijeni yüksek tutulamaz mı ilginize çoook tşk ederim…

 2. kardelen dedi ki:

  Mehaba Merve
  Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah dan acil şifalar dilerim. Size yardımcı olabilmeyi çok isterdim ama bu tür rahatsızlıklarda doktorunuza danışmadan ve doktorunuzdan onay almadan farklı yöntemler kullanmanızı çok tavsiye etmiyoruz. Kullanılan bazı bitkisel ürünler uygulaanan ilaç tedavisini veya farklı tedavi yöntemlerini sekteye uğratabiliyor. Lütfen bu konuda sizi sömürmelerine üzün vermeyin, acı üstünden para kazanmak isteyenler çok fazla.
  Doktorunuz bitkisel destek konusunda olumlu düşünüyorsa tekrar görüşelim.
  İYİ GÜNLER

Yorum Yap

şifalı bitkiler
Genel Kategorisindeki Diger Haberler
şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri