|
Sifalı Bitkiler
sifalı bitkiler
arama motoru
şifalı bitkiler

ACI BADEM YAĞI (OLEUM AMYGDALUS AMER )

Kategori: Bitkisel Yaglar Eklenme Tarihi: Oca 2nd, 2010 Ekleyen: kardelen
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler

Öksürük kesici Şeker düşürücü Güneş yanıklarında etkili Kuru ve çatlak cilt bakımında kullanılır Hamilelik sonrası çatlaklarda etkili KULLANIM ŞEKLİ: Dahilen bir fincan suya 2-3 damla damlatılarak kullanılır. Haricen cilde masaj yapılarak uygulanır. 43 kere okundu

ACI BADEM YAĞIÖksürük kesici

Şeker düşürücü

Güneş yanıklarında etkili

Kuru ve çatlak cilt bakımında kullanılır

Hamilelik sonrası çatlaklarda etkili

KULLANIM ŞEKLİ:

Dahilen bir fincan suya 2-3 damla damlatılarak kullanılır. Haricen cilde masaj yapılarak uygulanır.

43 kere okundu

yorum Yok Yapin “ACI BADEM YAĞI (OLEUM AMYGDALUS AMER )”

  1. Nizamettin KÖROĞLU dedi ki:

    Ben1994 Yılından itibaren şekerhastasıyım. Benim eniyi doktorum ve beni tedavi eden va ona minetkarım. biliyorum meraketiniz ama merak iyidir. DOKTORUM CEYHUN Sizin yapma ilaçlarınıza inanyıyorum çunku ben 7yıl önce 2:500 MİLİYAR ÖDEDİM YAPMAİLAÇ ALDIM. İyi dolandırıldık onuniçin bu gibi ilaçlara inanmıyorum

  2. kardelen dedi ki:

    Merhaba Nizamettin Bey,
    Her meslekte olduğu gibi bizim mesleğimizde de çürükler var, burada ot’ la çöpü karıştırmamanızı rica ederiz. Eğer bu konuyla ilgili biraz araştırma zahmetine girseydiniz İsrail de bu konuyla ilgili büyük hastaneler ve araştırmalar yapıldığını, sadece bitkisel ürünlerle birçok hastalığa çare bulunduğunu bilseydiniz bizi böyle yargılamazdınız. Bizim ülkemizde de çeşitli üniversitelerde de Tıbbi ve Aromatik Bitkiler bölümü vardır. ( bende bu ünv. birinden mezun oldum ) Eğer yine dikkat ettiyseniz bizim sitemizde doktor kontrollerinden ve doktor tavsiyelerinden ayrılmayınız diye çeşitli uyarılar görürsünüz. Sizin gibi bizde bu mesleği kötüye kullanan şarlatanlardan rahatsız oluyoruz.
    İyi Günler

Yorum Yap

şifalı bitkiler
Bitkisel Yaglar Kategorisindeki Diger Haberler
şifalı bitkiler


sss
Yazarlarimiz ve son yazilari
şifalı bitkiler
Editorun sectikleri
şifalı bitkiler
şifalı bitkiler
photo

Imprezz Wordpress Theme

In this post we release Imprezz ¨C a simple and beautiful 3-column-theme, a free WordPress theme designed by Gopal Raju from ProductiveDreams for Smashing Magazine and its readers. The theme can be used in various setting for various purposes - in magazine-blogs, but also in corporate and private blogs.
photo

Gallery Wordpress Theme

Gallery is a beautiful, free, gallery-style Thematic child theme for WordPress, designed by Christopher Wallace especially for Smashing Magazine and its readers. It is extremely flexible and can be used as a starting point for design galleries and portfolios.
photo

Magazeen Wordpress Theme

Magazeen ¡ª a free advanced Wordpress-theme in a magazine-llok created by the talented WeFunction Design Agency. This bold magazine 2-col-theme was designed with the main focus being on typography, grids and magazine-look. It was created especially for Smashing Magazine and its readers.
photo

Vintage Wordpress Theme

The themes include full PSD-templates and can be used without any restrictions whatsoever. The themes were commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by Wendell Fernandes.
photo

Blues Wordpress Theme

This theme is a variation of the theme presented above; however, it tries not to focus on the vintage look but on a simple, clean, and user-friendly design. This theme was commissioned by Smashing Magazine exclusively for our readers and designed by the Dellustrations design agency.
İleri 1 2 3 4 5 Geri